10 porad dla Młodej Pary

Categorise


10 porad dla młodej pary

Zaczął się sezon ślubny, więc przed nami bardzo pracowity okres. W ciągu najbliższych kilku miesięcy wykonamy tysiące zdjęć i kilkanaście filmów, przejedziemy setki kilometrów oraz spędzimy wiele godzin przed komputerem obrabiając zdjęcia i składając filmy, a wszystko po to, by nasi klienci oglądając po latach fotografie i filmy, mogli cofnąć się w czasie do dnia swojego wesela.

Jeśli  zdecydowaliście się na nasze usługi to z pewnością zależy Wam na tym aby zdjęcia i film z Waszego ślubu były najlepszej jakości i zadziwiły Waszą rodzinę i znajomych. Dlatego mamy dla Was kilka praktycznych porad, dzięki którym zdjęcia i film z tego wyjątkowego dla Was dnia będą jeszcze lepsze!

1.    Bądźcie naturalni! To Wasz wielki dzień, a nam zależy na tym, by zarówno na zdjęciach, jak i na filmie pokazać emocje i łączące Was uczucie.
2.    Uśmiechajcie się! W tym najważniejszym dla Was dniu, mimo iż trochę zestresowani, na pewno będziecie bardzo szczęśliwi – pokażcie nam to i uśmiechajcie się jak najczęściej!
3.    Patrzcie się sobie w oczy! Ale nie zapomnijcie, żeby od czasu do czasu zerknąć też w obiektyw fotografa i kamerzystki.
4.    Nie spieszcie się! Wchodząc do kościoła puśćcie przodem księdza (jeśli po Was wyszedł), a wychodząc poczekajcie, aż wszyscy goście opuszczą kościół.
5.    Podczas przysięgi mówcie głośno i wyraźnie. Pamiętajcie, by patrzeć się wtedy na siebie, a nie na księdza.
6.    W kościele oraz podczas pierwszego tańca, gdy skierowany jest na Was obiektyw aparatu i kamery, postarajcie się nie rozmawiać ze sobą i patrzcie się sobie w oczy.
7.    Podczas zabawy bądźcie dynamiczni, spontaniczni i żywiołowi! Nie martwcie się, że może to wyglądać źle na zdjęciach lub filmie – wręcz przeciwnie!
8.    Zaplanujcie dzień tak, by dać nam czas na odwiedzenie Pani i Pana Młodego podczas przygotowań. Przygotujcie również pokój w którym będziecie się ubierać . Jeśli to możliwe wybierzcie duży pokój o jasnych ścianach (najlepiej białych) oraz dużym oknie, oraz uprzątnijcie wszystkie zbędne przedmioty, które mogłyby psuć kadr.
9.    Poinformujcie nas z wyprzedzeniem o wszystkich ważniejszych wydarzeniach (np. puszczaniu lampionów, czy podziękowaniach dla rodziców). Jeśli w trakcie wesela będziecie chcieli zrobić sobie z kimś pamiątkowe zdjęcie, nie wstydźcie się nam o tym powiedzieć.
10.    Jeśli macie jakieś wspólne zainteresowania lub pomysł na sesję – powiedzcie nam o nich z wyprzedzeniem, a dostosujemy  do nich scenariusz sesji i filmu. Zrealizujemy nawet najbardziej szalone pomysły!

Zdajemy sobie sprawę z tego, że w dniu ślubu będziecie zestresowani, ale pamiętajcie, że jeśli będziecie pamiętać o tych kilku prostych radach, Wasze zdjęcia i film na pewno będą wyjątkowe i staną się wspaniałą pamiątką na całe życie!