Już są – zdjęcia i teledysk ślubny Iwony i Mariusza!

Dziś przedstawiamy Wam zdjęcia i film ze ślubu Iwony i Mariusza. Piękna uroczystość w kościele, chwile radości i wzruszeń, goście szalejący podczas wesela do rockowych kawałków granych przez fantastyczny zespół i co najważniejsze – niesamowita Młoda Para… Wszystko to znajdziecie na zdjęciach z reportażu, które są już w naszej galerii.

Sesję ślubną zrealizowaliśmy w ruinach pałacu w Krowiarkach, które były fantastycznym tłem do tej romantycznej sesji. Idealnie sprawdziły się też maski, dzięki którym zdjęcia nabrały charakteru i bajkowego klimatu. Mamy nadzieję, że udało nam się uchwycić w kadrach wszystko to, co widzieliśmy patrząc na Iwonę i Mariusza – bezgraniczną miłość, radość i oddanie. Zdjęcia z tej pięknej sesji znajdziecie już w naszej galerii.

Iwona i Mariusz poprosili nas, aby podkładem ich teledysku ślubnego była piosenka „I don’t wanna miss a thing” grupy Aerosmith i musimy przyznać, że był to strzał w dziesiątkę! Młodej Parze życzymy, aby po latach nadal patrzyli się sobie w oczy z taką miłością jak na tym teledysku!

Comments are closed.