Kolejny pakiet ślubny w naszym portfolio!

Zbliżają się Święta, a u nas praca wre: obrabiamy zdjęcia, składamy filmy, projektujemy fotoksiążki. Zakupy i porządki przedświąteczne zostawimy pewnie na ostatnią chwilę, ale czego się nie robi, żeby nasi klienci mogli cieszyć się zdjęciami podczas Świąt!

Dziś w naszym portfolio pojawiły się zdjęcia i teledysk ze ślubu Kasi i Jarka, który odbył się w piękny sierpniowy dzień w Opolu. Młodzi wyglądali pięknie, a chabrowe dodatki fajnie kontrastowały z bielą sukni ślubnej. Zdjęcia z przygotowań, pięknej uroczystości w kościele i wesela znajdziecie już w naszej galerii.

Choć ślub Kasi i Jarka odbył się w sierpniu, z sesją zdjęciową postanowiliśmy zaczekać do jesieni, co było strzałem w dziesiątkę, gdyż w Rogowie Opolskim o tej porze roku jest przepięknie! Jeśli chcecie zobaczyć jaki efekt daje połączenie kolorowych bluszczy, delikatnego światła zachodzącego słońca, inspiracji musicalem „Upiór w operze” i cudownej zakochanej Młodej Pary, zapraszamy do naszej galerii.

A jak Wam się podoba teledysk ślubny tej sympatycznej pary? Kasia i Jarek na pierwszy taniec wybrali piękną piosenkę Whitney Houston, więc ku uciesze Młodej Pary postanowiliśmy wykorzystać ją jako podkład teledysku. To zdecydowanie jeden z najbardziej romantycznych teledysków ślubnych, jakie nakręciliśmy w tym roku. Zresztą sami zobaczcie!

Comments are closed.