Malwina i Bogdan w Krainie Czarów, czyli bajkowa sesja ślubna

Właśnie wstawiliśmy na naszą stronę zdjęcia z bajkowej sesji ślubnej Malwiny i Bogdana, której zapowiedź wzbudziła tak wiele pozytywnych emocji. Sesja była główną nagrodą w konkursie facebookowym, który zorganizowaliśmy wspólnie z Salonem Ślubnym Elis, a jej efekty możecie podziwiać tutaj.

Inspirowana Alicją w Krainie Czarów  Lewisa Carrolla, ta oryginalna sesja dowodzi, że naprawdę można mieć ślub jak z bajki (a przynajmniej sesję ślubną). W tym celu wcale nie trzeba jechać do Disneylandu… My stworzyliśmy Krainę Czarów na wyspie Bolko w Opolu, za pomocą kilku stylizowanych gadżetów: metalowej ławeczki i stolika, porcelany, kwiatów… Nawet nasz mały biały króliczek miał swoje pięć minut podczas tej sesji. Wyszło bajkowo, prawda?

Stylizowane sesje są nie lada wyzwaniem, gdyż granica pomiędzy piękną, niepowtarzalną sesją, a kiczem jest bardzo cienka. Mamy nadzieję, że zgodzicie się z nami, że udało nam się nie przekroczyć tej granicy. My jesteśmy zachwyceni efektami tej bajkowej sesji i bardzo cieszymy się, że Malwina i Bogdan zaufali nam i zgodzili się na nasz szalony pomysł. Ta sesja dowodzi, że jedynym co ogranicza nas podczas sesji ślubnych są granice naszej i waszej wyobraźni.

Wielkie ukłony należą się naszej wspaniałej Młodej Parze, która tak wspaniale pozowała do zdjęć (tak to prawdziwa Młoda Para, a nie wynajęci modele)! To dzięki nim zdjęcia wyszły tak naturalnie i pęknie! Malwinie i Bogdanowi z całego serca życzymy, by ich wspólne życie zawsze było „jak z bajki”, a w ich własnej Krainie Czarów zawsze świeciło słońce.

sesje ślubne opole

sesje ślubne opole

 

sesje ślubne opole

Comments are closed.