Niespodzianka dla naszych Par Młodych!

Jakie są plusy zamawiania u nas pakietów  ślubnych? Oprócz pięknych zdjęć i filmów otrzymacie od nas również bony zniżkowe na zakup sukni ślubnej i garnituru w naszych zaprzyjaźnionych salonach Elis i Pawo! Wszystkie pary, które podpiszą (lub już podpisały) z nami umowę otrzymają od nas:

– bon z rabatem 10% na zakup sukni ślubnej w Salonach Sukien Elis w Opolu oraz Nysie,

– bon z rabatem 50% na zakup ubrań z nowej kolekcji w salonach Pawo (najbliższy sklep znajdziecie w opolskim Solarisie).

Jako jedyni w Opolu rozdajemy bony rabatowe do tych salonów i jedynie tam  znajdziecie nasze ulotki ze specjalną niespodzianką od nas.

Wybór sukni ślubnej, czy garnituru (podobnie jak fotografa) bywa trudny, więc mamy nadzieję że nasze bony ułatwią Wam wybór. Suknie z salonu Elis są przepiękne i gwarantujemy, że każda Panna Młoda znajdzie tam idealną suknię dla siebie i w tym wyjątkowym dniu będzie wyglądać nieziemsko. Garnitury, koszule i dodatki z salonów Pawo sprawią, że każdy Pan Młody będzie wyglądać modnie i elegancko, a przy tym będzie czuł się swobodnie (Kamil twierdzi,  że w spodniach z Pawo jest mu wygodnie jak w dresie).

Serdecznie zapraszamy w imieniu swoim i naszych partnerów!

bony rabatowe do Elis i PAWO od Creative Solutions

 

Comments are closed.