Sesje dziecięce

sesje dziecięce opole

Dzieci tak szybko rosą. Jednego dnia tulicie je w ramionach, a następnego po raz pierwszy odprowadzacie do szkoły. Wszystkim rodzicom, którzy chcą mieć cudowne zdjęcia swoich pociech oferujemy sesje noworodkowe i dziecięce, zarówno studyjne, jak i plenerowe (te drugie dla trochę większych dzieciaczków).

Rodziców wraz z maluchami zapraszamy na sesje dziecięce do naszego domowego studio w Opolu. Fotografujemy już kilkutygodniowe maluchy, ale zapraszamy również większe dzieciaczki. Zapewniamy wszystkie gadżety do sesji – nasza szafa wypełniona jest czapeczkami, kocykami, koszykami, itp. zarówno dla dziewczynek jak i chłopców. Nie musicie się również martwić o bezpieczeństwo Waszego maluszka, gdyż w trakcie sesji będziecie blisko, często nawet podtrzymując dziecko (waszych rąk pozbędziemy się podczas późniejszej obróbki graficznej). Nie stosujemy też lamp błyskowych, aby nie uszkodzić delikatnych oczu naszych małych modelek i modeli. Z naszym przenośnym studio możemy również przyjechać do Was, by dzieci czuły się swobodnie na sesji.

Jeśli komuś z rodziny lub znajomym urodziło się dziecko i nie macie pomysłu na prezent, zapraszamy do nas po zaproszenia na sesje dziecięce! Dziecko szybko wyrośnie z ubranek i przestanie bawić się zabawkami, a zdjęcia z sesji na pewno będą wspaniałą pamiątką na całe życie!

Zapraszamy do przeglądania naszej galerii.

Leave a comment