Sezon ślubny 2014 uważamy za zakończony!

Ostatni pakiet ślubny 2014 r. trafił do wspaniałej Młodej Pary, Kasi i Michała, którzy w piękny wrześniowy dzień przyrzekali sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską. W naszej galerii znajdziecie już zdjęcia z tego wyjątkowego dla nich dnia. Było romantycznie, ale i wesoło, gdyż goście bawili się świetnie do samego rana, a niespodzianka dla Młodej Pary w postaci życzeń wypisanych na kartkach była naprawdę wzruszająca!

Kasia i Michał do ślubu jechali starą Warszawą, więc nie mogło zabraknąć tego elementu na zdjęciach z sesji, którą zaczęliśmy już w dniu ślubu a zakończyliśmy kilka dni później nad jeziorem w Turawie. My bawiliśmy się świetnie podczas tej sesji, a oglądając efekty naszej pracy musimy stwierdzić, że opłacało się kłaść na piasku i wchodzić do zimnej wody. Mamy nadzieję, że Młodzi będą również nas miło wspominać oglądając zdjęcia, które są już dostępne w naszej galerii.

Kasi i Michałowi tak spodobało się pływanie łódką podczas sesji, że poprosili nas, aby podkładem muzycznym ich teledysku ślubnego była piosenka „Sail”. Według nas połączenie tej nietypowej muzyki i pięknych scen z wesela i sesji wyszło rewelacyjnie! A jak Wam się podoba?

Młodej Parze jeszcze raz życzymy dużo szczęścia i miłości, a my powoli zaczynamy przygotowywać się do sezonu ślubnego 2015 (oczywiście jak zregenerujemy siły po zeszłorocznym sezonie)! Mamy jeszcze kilka wolnych terminów, więc jeśli podobają się Wam nasze zdjęcia i filmy, nie zwlekajcie i zaproście nas na swój ślub! Obiecujemy, że będziecie mieli wspaniałą pamiątkę na całe życie!

Comments are closed.