Ślub w plenerze i sesja bokserska, czyli materiał ze ślubu Magdy i Bartka!

Nie mogliśmy się doczekać kiedy będziemy mogli pochwalić się zdjęciami ze ślubu i sesji Magdy i Bartka. Ach co to był za ślub! Magda wyglądała zjawiskowo w przepięknej sukni z Salonu Ślubnego Elis, Bartek był w nią wpatrzony jak w obrazek (wcale mu się nie dziwimy), a zorganizowanie ceremonii na świeżym powietrzu było strzałem w dziesiątkę! Zresztą sami zobaczcie (zdjęcia z reportażu ślubnego Magdy i Bartka znajdziecie tutaj)!

A sesja zdjęciowa? Możemy się założyć, że żadna para w Polsce nie miała takiej sesji. Magda i Bartek poprosili nas, aby ich sesja odbyła się na… ringu bokserskim! Na szczęście nikt nie ucierpiał podczas tej ekstremalnej sesji, a zdjęcia wyszły cudownie! Drugą część sesji zrealizowaliśmy w najpiękniejszych zakątkach Opola. Efekty tej jakże oryginalnej sesji ślubnej możecie już podziwiać podziwiać w naszej galerii.

A na koniec oczywiście zapraszamy do obejrzenia teledysku ślubnego tej fantastycznej pary!

A Młodym jeszcze raz życzymy dużo szczęścia i miłości na nowej drodze życia oraz aby przez całe życie byli tacy szczęśliwi i zakochani jak w dniu swojego ślubu!

Comments are closed.