Spektakl „Morderczy Pokój” w Teatrze Ekostudio

Właśnie wróciliśmy z próby generalnej spektaklu „Morderczy pokój” wg Rona Clarka i Sama Bobricka, którego premiera odbędzie się jutro w Teatrze Ekostudio z okazji 15-lecia istnienia teatru. Wkrótce dodamy więcej zdjęć z fotoreportażu, a tym czasem zachęcamy do wybrania się na spektakl!  Poniżej przedstawiamy krótki opis sztuki, który mamy nadzieję zachęci Was do kupienia biletów na jutrzejszą premierę. Naprawdę warto!

Spektakl „Morderczy pokój” wg Rona Clarka i Sama Bobricka

Gdyby ściany pokojów hotelowych potrafiły mówić, z pewnością dostarczyłyby wielu nieprawdopodobnych historii, o jakich się nam nie śniło.

„Morderczy pokój” to zabawna opowieść o miłości przekształconej w żądzę mordu. Małżeństwo państwa Millerów przeżywa kryzys. Arlene spragniona namiętności wdaje się w romans z dentystą Mitchellem. Mąż nie dopuszcza do siebie myśli o rozwodzie. Kochankowie postanawiają się go pozbyć. Akcja dramatu zaczyna się w momencie przygotowań do zbrodni. Bohaterowie targani namiętnościami są gotowi do najwyższych poświęceń. Gdzieś pomiędzy nieudanymi intrygami, próbują zgłębić istotę małżeństwa i szczęśliwego życia. Powiedzenie „umrzeć z miłości” przestaje mieć znaczenie wyłącznie metaforyczne.

A wszystko to w lekkiej i dynamicznej, farsowej stylistyce. Dowcipne dialogi i wartka akcja wciągają widza. To wszystko sprawia, że Morderczy pokój jest dynamiczną, farsową rozrywką przynoszącą wiele uśmiechu.

Na scenie występują:
Anna Bielańska – Pawliszyn
Marek Kędzierski
Andrzej Czernik

Reżyseria:
Andrzej Czernik

Scenografia i kostiumy:
Małgorzata Kowalcze

Kompozycja świateł:
Grzegorz Cwalina

Fotografia:
Creative Solutions

Morderczy pokój

Comments are closed.