Spraw swoim bliskim wspaniały prezent!

Zostaliście zaproszeni na urodziny, ślub, chrzciny, lub inną uroczystość i nie wiecie co podarować jako prezent? Zaproszenie na sesję zdjęciowa ma pewno ucieszy obdarowaną osobę niezależnie od tego ile ma lat! W naszej ofercie mamy piękne, ręcznie robione zaproszenia na sesje zdjęciowe. Zapakowane w kopertę przewiązaną wstążeczką będą efektownym prezentem, który w przeciwieństwie do kwiatów, czy czekoladek, które zwiędną lub pójdą w boczki, będzie wspaniałą pamiątką na całe życie.

W zależności od okazji, możecie wybrać zaproszenia na:

  • sesje noworodkowe, niemowlęce i dziecięce obejmujące od 3 do 5 stylizacji,
  • sesje ciążowe,
  • sesje rodzinne,
  • sesje narzeczeńskie,
  • sesje ślubne,
  • sesje portretowe.

Obdarowana osoba sama zdecyduje, czy woli sesję plenerową czy studyjną, oraz wybierze dogodny dla siebie termin na sesję. Studyjne sesje zdjęciowe wykonujemy w naszym studio w Opolu, natomiast sesje plenerowe możemy zrealizować dowolnym miejscu na terenie województw opolskiego, śląskiego, dolnośląskiego, i nie tylko. Efekty sesji w postaci pięknych zdjęć będą cieszyć przez długie lata i gwarantujemy, że obdarowana osoba będzie Was ciepło wspominać ilekroć spojrzy na te zdjęcia.

A może to wy organizujecie ślub, urodziny lub chrzciny Waszego dziecka i znajomi oraz rodzina pytają Was co chcielibyście dostać? Wystarczy, że podacie im nasz numer telefonu lub adres mailowy, by cieszyć się wspaniałym prezentem.

Zapraszamy serdecznie!

zaproszenie na sesję zdjęciową

 

zaproszenie na sesję zdjęciową

 

zaproszenie na sesję zdjęciową

Comments are closed.