Wspaniała rodzinka w naszym obiektywie

Categorise


sesje rodzinne opole

Jakiś czas temu mieliśmy przyjemność po raz kolejny spotkać się z Natalią i Marcinem, których poznaliśmy rok temu podczas sesji ciążowej. Tym razem zamiast ciążowego brzuszka była już z nimi prześliczna Maja. Mały aniołek z cudownymi niebieskimi oczkami (po mamusi!) skradł nam serca – bo jak tu się nie zakochać w takiej uroczej małej księżniczce!

Sesja rodzinno-dziecięca wyszła cudownie, ale nie mogło być inaczej przy tak fotogenicznych modelach! Zdjęcia tej wspaniałej rodzinki możecie już podziwiać w trzech galeriach: sesji ciążowej (dla przypomnienia), sesji rodzinnej i sesji dziecięcej.

Strasznie nam miło, że Natalia i Marcin wrócili do nas ze swoją piękną córeczką, bo nic tak nie cieszy jak zadowoleni klienci. Zdjęcie z zapowiedzi zrobiło furorę na naszym facebooku i mamy nadzieję, że jest dowodem na to, że warto inwestować w zdjęcia ciążowe, rodzinne i dziecięce bo ulotne chwile, emocje, uśmiechy i wzruszenia zatrzymane w kadrach to wspaniała pamiątka na całe życie! Tak więc zapraszamy!

sesje ciążowe i dziecięce opole