Zapowiedź sesji noworodkowej Olka

Dziś mieliśmy przyjemność robić zdjęcia takiemu małemu słodkiemu misiakowi. Olek ma zaledwie 12 dni i jest przeuroczy! Mimo męczących go kolek dzielnie spisał się na swojej pierwszej w życiu sesji zdjęciowej, czego efektem są śliczne zdjęcia na widok których nie sposób się nie uśmiechnąć.

Olek to syn Asi i Krzyśka, których poznaliśmy rok temu, gdy robiliśmy zdjęcia i filmy na ich ślubie. Tak, to ta hardcore’owa para, która goniła z nami wschód słońca na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej (zdjęcia z tej magicznej sesji znajdziecie tutaj)! Tymczasem dziś mieliśmy przyjemność gościć tą przesympatyczną parę na sesji noworodkowej ich ślicznego synka. Ależ ten czas szybko leci!

Korzystając z okazji zapraszamy na sesje noworodkowe do naszego domowego studio w Opolu! Pamiętajcie, że sesję noworodkową należy wykonać w pierwszych dwóch tygodniach życia dziecka, więc nie zwlekajcie z rezerwowaniem terminu na sesję. Okazja do podarowania dziecku takiej wspaniałej pamiątki z jego pierwszych dni życia już się nie powtórzy!

sesje noworodkowe opole

Comments are closed.