Zapowiedź sesji roczkowej prześlicznej Mai

Całą niedzielę spędziliśmy na wyspie Bolko w Opolu. Nie, skądże znowu – oczywiście, że nie odpoczywaliśmy! Najpierw robiliśmy sesję roczkową prześlicznej Mai, a później nagrywaliśmy ujęcia do filmu z podziękowaniami dla rodziców (na razie więcej szczegółów nie zdradzamy, bo ma to być niespodzianka). Mamy takie zakwasy, że ledwo się ruszamy, ale nie przeszkodziło nam to w dalszej pracy przed komputerem, więc dziś możemy pochwalić się pierwszymi efektami niedzielnej sesji.

Z Mają i jej przesympatycznymi rodzicami, Natalią i Marcinem, spotkaliśmy się już po raz czwarty. Najpierw była sesja ciążowa, później pierwsza sesja dziecięco-rodzinna, miesiąc temu towarzyszyliśmy im podczas ślubu, a w tą niedzielę robiliśmy sesję roczkową Mai. Ależ ten czas szybko płynie! Strasznie nam miło, że możemy towarzyszyć tej wspaniałej rodzince w tak ważnych momentach w ich życiu, obserwować jak Maja rośnie i zapełniać ich albumy naszymi zdjęciami! Mamy nadzieję, że te zdjęcia będą dla nich wspaniałą pamiątką na całe życie! Zawsze cieszymy się na sesje z Natalią, Marcinem i Mają, bo ta przesympatyczna trójka aż tryska miłością, co doskonale widać na zdjęciach: naturalnych, niewymuszonych i radosnych – takich jakie lubimy najbardziej!

Już dziś możecie podziwiać pierwsze zdjęcie z sesji roczkowej naszej małej uroczej modelki, która nawet bez swojego rozbrajającego uśmiechu wychodzi rozkosznie na zdjęciach! Prawda, że jest prześliczna?

Swój debiut podczas sesji miały ręcznie robione tiulowe pompony, spódniczki tutu w nowych odcieniach oraz wianuszki. Opłacało się spędzić wiele godzin na tworzeniu tych gadżetów, gdyż nieskromnie musimy stwierdzić, że spisały się rewelacyjnie! Zapraszamy wszystkie małe (i te trochę większe) księżniczki na letnie sesje zdjęciowe!

fotografia dziecięca opole

Comments are closed.