Zapowiedź sesji roczkowej prześlicznej Hani

Dziś aż z Lublińca przyjechała do nas na sesję roczkową prześliczna Hania. Nasza mała modelka cudownie pozowała do zdjęć, uśmiechając się od ucha do ucha i puszczając nam buziaki. I jak tu się nie zakochać w takiej ślicznotce? Tym bardziej, że Hania jest posiadaczką niezwykle długich rzęs, których szczerze mówiąc trochę jej zazdrościłam. Oj, coś czujemy, że za kilka lat Hania nie opędzi się od wielbicieli.

Choć pogoda nas dzisiaj mocno wystraszyła, gdyż zamiast zapowiadanego słońca spadł deszcz, to sesja na wyspie Bolko udała się rewelacyjnie! Deszcz przeczekaliśmy w Labie, a gdy przestało padać ruszyliśmy dalej w poszukiwaniu ładnej polanki. Zdjęcia wyszły rewelacyjnie, o czym będziecie mogli się przekonać już niebawem.

Korzystając z okazji zapraszamy na plenerowe (lub studyjne) sesje dziecięce maluchy nie tylko z Opola, czy Lublińca, ale z całego województwa opolskiego, śląskiego i dolnośląskiego! Dla takich zdjęć chyba warto pofatygować się do Opola, prawda?

Pozdrawiamy Was serdecznie, zamykamy Photoshopa i kładziemy się spać. Uff, to była pracowita niedziela… Dobranoc Kochani!

sesje dziecięce lubliniec

Comments are closed.