Zapowiedź sesji rodzinnej Doroty, Krzyśka, Darii i Emila

Sesja w tak upalny dzień jak dziś to nie lada wyzwanie, ale gdy przed obiektywem ma się taką fajną rodzinkę, to nawet wysokie temperatury nie są takie straszne! Przedstawiamy Wam zapowiedź dzisiejszej sesji rodzinnej Doroty, Krzyśka, Darii i Emila. Jak Wam się podoba?

sesje rodzinne opole

Sesje plenerowe uzależnione są od pogody, a dziś pogoda dopisała aż za bardzo! Choć żar lejący się z nieba dawał nam się we znaki, to przyjemność z fotografowania tak sympatycznych ludzi rekompensowała wysokie temperatury. Dzieciaki mimo upału dzielnie się spisały i cudownie pozowały do zdjęć, a Daria wspaniale opiekowała się młodszym braciszkiem!

sesje rodzinne opole

A teraz kilka słów o tym, jak najlepiej ubrać się na sesję rodzinną, gdyż ta sesja jest wspaniałym przykładem na to, że odpowiednia stylizacja dodaje zdjęciom uroku. Dorota i Krzysiek posłuchali naszej rady i ubrali się dokładnie tak jak prosiliśmy – cała rodzinka w bieli (dziewczyny w białych sukienkach, a chłopaki w dżinsach i białych koszulkach). Taka stylizacja idealnie sprawdza się na zdjęciach, gdyż zbyt duża ilość kolorów, kolorowe nadruki, czy wzory na ubraniach odciągają uwagę od tego co najważniejsze na zdjęciach – czyli Was!

sesje rodzinne opole

Nawet łabądek załapał się na zdjęcia i do tego idealnie wpasował się kolorystycznie! A teraz wyobraźcie sobie, że Dorota miałaby czerwoną sukienkę w kwiatki, Krzysiek koszulę w niebieską kratkę, Daria różową sukienkę w groszki, a Emil zieloną koszulkę w paski – nie wyglądałoby to tak dobrze, prawda? Dlatego warto przed sesją zrobić przegląd garderoby i wybrać ubrania w stonowanych, pasujących do siebie kolorach, bez wzorów, czy nadruków. Jeśli nie macie pomysłu w co się ubrać, dajcie nam znać – doradzimy w czym będziecie najlepiej wyglądać na zdjęciach!

 

 

Comments are closed.