Zapraszamy na sesje dziecięce!

Jakiś czas temu mieliśmy przyjemność gościć na sesji zdjęciowej ośmiomiesięcznego Szymonka. Nasz mały model był przesłodki i dzielnie znosił wszystkie przebieranki, a uśmiech nie znikał z jego buźki! Wkrótce pochwalimy się zdjęciami z całej sesji, a już teraz przedstawiamy Wam małą zapowiedź tej owocnej sesji. Czyż ten maluch nie jest uroczy?

Korzystając z okazji, zapraszamy na sesje dziecięce do naszego domowego studio w Opolu. Fotografujemy już kilkutygodniowe maluchy, ale zapraszamy również większe dzieciaczki. Zapewniamy wszystkie gadżety do sesji – nasza szafa wypełniona jest czapeczkami, kocykami, koszykami, itp. zarówno dla dziewczynek jak i chłopców. Nie musicie się również martwić o bezpieczeństwo Waszego maluszka, gdyż w trakcie sesji będziecie blisko, często nawet podtrzymując dziecko (Waszych rąk pozbędziemy się podczas późniejszej obróbki graficznej). Nie stosujemy też lamp błyskowych, aby nie uszkodzić delikatnych oczu naszych małych modelek i modeli.

Jeśli komuś z rodziny lub znajomym urodziło się dziecko i nie macie pomysłu na prezent, zapraszamy do nas po zaproszenia na sesje dziecięce! Dziecko szybko wyrośnie z ubranek i przestanie bawić się zabawkami, a zdjęcia z sesji na pewno będą wspaniałą pamiątką na całe życie!

sesje dziecięce opole

Comments are closed.