CREATIVE SOLUTIONS – POZNAJCIE NAS BLIŻEJ…

Jesteśmy dwójką młodych ludzi, którzy swoją pracę wykonują z pasją i wkładają w nią duszę i serce. Robienie zdjęć, nagrywanie filmów, czy późniejsza obróbka graficzna nie są dla nas przykrym obowiązkiem, lecz świetną zabawą i mamy nadzieję, że widać to w naszym portfolio. Każda sesja jest dla nas nowym wyzwaniem i dbamy o to by jej efekt był wyjątkowy. Nieskromnie mówiąc do tej pory nam się to udaje, czego dowodem są uśmiechy naszych klientów, gdy oddajemy im gotowe zdjęcia, czy filmy. Jesteśmy perfekcjonistami i jeśli już coś robimy, robimy to na 100%, więc możecie być pewni, że decydując się na podjęcie z nami współpracy Wasze zadowolenie będzie naszym priorytetem. W końcu zdjęcia, czy filmy które dla Was tworzymy mają być wspaniałą pamiątką na całe życie.

Nasz znak rozpoznawczy? Turkus! Choć trochę to trwało zanim udało mi się przeforsować mój ulubiony kolor, to Kamil nie wyobraża już sobie naszej firmy w innych kolorach, a turkusowa mucha, którą zakłada na wesela bardzo przypadła mu do gustu.

Jak pracujemy? Kamil dba o to by zdjęcia były idealnie oświetlone, wszystkie kadry starannie przemyślane, a kolory intensywne. Ja z kolei dbam o małe szczególiki, których żaden facet nie zauważy: poprawiam podwiniętą suknię Panny Młodej, czy rozmazany makijaż, podpowiadam jak się ustawić, by ładnie wyjść na zdjęciach, dobieram dodatki do sesji… A później godzinami siedzę przed komputerem i „dopieszczam” każde zdjęcie w programie graficznym, by było idealne.

A prywatnie? Jesteśmy po prostu pozytywnie nastawioną do życia parą, która lubi dobre książki i kino. W wolnych chwilach (których nie ma zbyt wiele) spacerujemy, oglądamy seriale, spotykamy się ze znajomymi lub tańczymy bachatę.

Działamy głównie na terenie Opola oraz województwa opolskiego, śląskiego i dolnośląskiego, ale możemy również dojechać w każde miejsce w Polsce i na świecie.

Chcesz poznać nas bliżej?  Zadzwoń!

Pozdrawiamy serdecznie,
Ela i Kamil

creative solutions opole