SPRAW SWOIM BLISKIM WSPANIAŁY PREZENT W POSTACI ZAPROSZENIA NA SESJĘ ZDJĘCIOWĄ!

Zostaliście zaproszeni na urodziny, ślub, chrzciny, lub inną uroczystość i nie wiecie co podarować jako prezent? A może szukacie idealnego prezentu na święta dla rodziny lub przyjaciół? Zaproszenie na sesję zdjęciowa ma pewno ucieszy obdarowaną osobę niezależnie od tego ile ma lat! W naszej ofercie mamy piękne, ręcznie robione zaproszenia na sesje zdjęciowe. Zapakowane w kopertę przewiązaną wstążeczką będą efektownym prezentem, który w przeciwieństwie do kwiatów, czy czekoladek, które zwiędną lub pójdą w boczki, będzie wspaniałą pamiątką na całe życie.

zaproszenia na sesje zdjęciowe opole

W zależności od okazji, możecie wybrać zaproszenia na:

  • sesje noworodkowe, niemowlęce i dziecięce obejmujące od 3 do 5 stylizacji,
  • sesje ciążowe,
  • sesje rodzinne,
  • sesje narzeczeńskie,
  • sesje ślubne,
  • sesje portretowe.

Obdarowana osoba sama zdecyduje, czy woli sesję plenerową czy studyjną, oraz wybierze dogodny dla siebie termin na sesję. Studyjne sesje zdjęciowe wykonujemy w naszym studio w Opolu, natomiast sesje plenerowe możemy zrealizować dowolnym miejscu na terenie województw opolskiego, śląskiego, dolnośląskiego, i nie tylko. Efekty sesji w postaci pięknych zdjęć będą cieszyć przez długie lata i gwarantujemy, że obdarowana osoba będzie Was ciepło wspominać ilekroć spojrzy na te zdjęcia.

A może to wy organizujecie ślub, urodziny lub chrzciny Waszego dziecka i znajomi oraz rodzina pytają Was co chcielibyście dostać? Wystarczy, że podacie im nasz numer telefonu lub adres mailowy, by cieszyć się wspaniałym prezentem.

Zapraszamy serdecznie!

Leave a comment