Fotografia i filmy ślubne

IMAGINE THAT TIME HAS STOPPED AT THE PERFECT MOMENT…

Gdy opadną już emocje, suknia z welonem trafi do skrzyni na strychu, przeczytacie już wszystkie kartki z życzeniami i wrócicie z podróży poślubnej, pozostaną tylko obrączki i wspomnienia z najpiękniejszego dnia w Waszym życiu.

Parom Młodym pragnącym utrwalić wyjątkowe chwile w postaci zdjęć oferujemy zdjęcia reportażowe, sesje plenerowe oraz teledyski ślubne, a także fotoksiążki wykonywane według naszych autorskich projektów. Każda Para Młoda jest inna, każda ma inne oczekiwania, dlatego do każdej sesji podchodzimy indywidualnie i wspólnie z nowożeńcami uzgadniamy wszystkie szczegóły.

Jeśli chcecie dowiedzieć się czy mamy wolny termin w dniu Waszego ślubu – dzwońcie! Spotkamy się, uzgodnimy szczegóły i porozmawiamy o cenie.

fotograf ślubny opole

NASZ PAKIET ŚLUBNY OBEJMUJE:

REPORTAŻ ŚLUBNY

Reportaż ślubny to zdjęcia pełne emocji, radości, wzruszeń, łez szczęścia i miłości. Dbamy o to, by te wyjątkowe chwile uchwycone zostały w sposób naturalny, a zarazem wyjątkowy.

W tym szczególnym dniu będziemy Wam towarzyszyć od przygotowań, poprzez uroczystość w kościele oraz na sali, aż do oczepin, by utrwalić w kadrach wszystkie wyjątkowe chwile tego dnia. Otrzymacie od nas 300 zdjęć poddanych podstawowej obróbce graficznej.

Działamy głównie na terenie Opola oraz województwa opolskiego, śląskiego i dolnośląskiego, ale możemy również dojechać w każde miejsce w Polsce i na świecie.

fotograf ślubny opole

SESJA ŚLUBNA

Sesja ślubna to doskonała okazja, by pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa. Tu ogranicza nas jedynie Wasza wyobraźnia! Pragniecie mieć „ślub jak z bajki” – nie ma sprawy! Macie jakieś wyjątkowe hobby – opowiedzcie nam o nim! Chcielibyście zorganizować sesję w jakimś ważnym dla Was miejscu – już tam jedziemy! Dołożymy wszelkich starań, by zdjęcia z sesji ślubnej jak najlepiej odzwierciedliły Wasze charaktery i były wspaniałą pamiątką na całe życie.

Otrzymacie od nas około 30 zdjęć poddanych bardzo zaawansowanej obróbce graficznej.

fotograf ślubny opole

FOTOKSIĄŻKA

Najlepszą oprawą dla zdjęć reportażowych i plenerowych jest starannie zaprojektowana fotoksiążka. Nie korzystamy z gotowych szablonów, lecz każdy projekt wykonujemy indywidualnie. W naszych projektach nie znajdziecie więc kiczowatych „ozdobników”, ponieważ Wasze zdjęcia będą ich wystarczającą ozdobą. Nasze fotoksiążki wyróżniają się nie tylko starannością i jakością wykonania, ale również grubością, gdyż otrzymacie od nas fotoksiążkę w formacie 30x30cm zawierającą 40 grubych stron rozkładanych na płasko. Nasze fotoksiążki nie są drukowane, lecz wywoływane na papierze fotograficznym, dzięki czemu prezentują się jeszcze lepiej.

fotograf ślubny opole

TELEDYSK ŚLUBNY

Powoli odchodzi się od długich, kilkugodzinnych filmów ślubnych – nastała moda na krótkie filmy w formie teledysku. Taki film zawiera wszystkie najważniejsze momenty wesela: przygotowania, przysięgę w kościele, zabawę podczas wesela, oraz kadry z sesji plenerowej, lecz nigdy nie znudzi ani Was, ani Waszej rodziny i przyjaciół, którzy będą go oglądać. Materiał nagrywamy lustrzanką w jakości full hd, dzięki czemu Wasz teledysk ślubny będzie wyglądał pięknie nawet na ekranie kilkudziesięciocalowego telewizora.

DODATKOWO PAKIET MOŻNA POSZERZYĆ O:

FILM ŚLUBNY

Podczas wesela i sesji plenerowej nagrywamy wiele pięknych scen, lecz niestety nie wszystkie zmieszczą się na teledysku ślubnym. Jeśli pragniecie mieć dłuższy film z tego najpiękniejszego dnia w Waszym życiu, możecie poszerzyć pakiet ślubny o 30-minutowy film, który będzie zawierał wszystkie najpiękniejsze sceny z Waszego ślubu i będzie wspaniałym uzupełnieniem teledysku ślubnego. Film ślubny, podobnie jak teledysk, nagrywamy lustrzankami oraz tniemy i składamy do muzyki.

MAKIJAŻ ŚLUBNY

Pannom Młodym, które nie wybrały jeszcze wizażysty oferujemy również możliwość wykonania makijażu ślubnego, zarówno w dniu ślubu, jak i przed sesją zdjęciową. Oczywiście na kilka tygodni przed weselem wykonujemy makijaż próbny i ustalamy wszystkie szczegóły, by Panna Młoda w dniu ślubu wyglądała zjawiskowo!

SESJĘ NARZECZEŃSKĄ

Sesja narzeczeńska to wspaniała okazja by „oswoić się” z aparatem jeszcze przed ślubem. Poznacie styl naszej pracy, my poznamy Wasz temperament, być może nawet się zaprzyjaźnimy, dzięki czemu w dniu ślubu będziecie czuć się swobodnie, a zdjęcia wyjdą jeszcze piękniejsze! Zdjęcia z sesji narzeczeńskiej mogą stać się również wspaniałym prezentem dla rodziców, lub posłużyć jako baza do wykonania niepowtarzalnych zaproszeń ślubnych, które możemy dla Was zaprojektować.

TELEDYSK Z PODZIĘKOWANIAMI DLA RODZICÓW

Jeśli chcecie w oryginalny sposób podziękować rodzicom za trud włożony w Wasze wychowanie, teledysk z podziękowaniami dla rodziców puszczony podczas wesela na pewno sprawi im ogromną radość i wyciśnie kilka łez z oczu (czy to ze wzruszenia, czy ze śmiechu). Scenariusz takiego teledysku ustalimy wspólnie, by wyrazić wszystko to, za co chcielibyście podziękować Waszym rodzicom.