Podziękowania dla rodziców Magdy i Michała

Wczoraj Magda i Michał ślubowali sobie miłość i wierność, więc już dziś możemy się pochwalić niespodzianką, jaką pomogliśmy im przygotować dla ich rodziców. Magda i Michał zgłosili się do nas pod koniec lipca, abyśmy przygotowali dla nich podziękowania dla rodziców w formie teledysku. Oczywiście od razu zabraliśmy się do pracy i pomogliśmy im wymyślić scenariusz, w którym nie mogło zabraknąć „smaków dzieciństwa”, takich jak oranżada w proszku, czy gumy kulki. Ujęcia do teledysku z podziękowaniami dla rodziców nagrywaliśmy kilka tygodni temu na wyspie Bolko w Opolu, a później składaliśmy je w pocie czoła przy rekordowych upałach i wyłączającym się z przegrzania komputerze. Ale udało się! Podziękowania dla rodziców Magdy i Michała wyszły rewelacyjnie!

Teledysk z podziękowaniami dla rodziców to świetna alternatywa dla tradycyjnego „kółeczka” do piosenki „Cudownych rodziców mam” i na pewno o wiele bardziej wzruszająca. To już kolejna nasza produkcja tego typu i niezmiernie cieszymy się widząc łzy wzruszenia i radości spływające po policzkach rodziców, gdy w trakcie wesela oglądają na rzutniku przygotowany przez nas film. Jeśli Wy również chcecie podziękować swoim rodzicom za trud wychowania w tak oryginalny, zabawny, a zarazem wzruszający sposób, dajcie nam znać – chętnie nagramy taki teledysk również dla Was!

Korzystając z okazji Magdzie i Michałowi życzymy dużo miłości, szczęścia i radości na nowej drodze życia! A Was zapraszamy do oglądania naszych najnowszych filmowych podziękowań dla rodziców!

Comments are closed.