Relacja z Targów Ślubnych w Lublińcu

Wczoraj w Hotelu Alhar w Lublińcu odbyły się Targi Ślubne. Pochodzę z okolic Lublińca więc postanowiliśmy w tym roku wystawić się również w moich rodzinnych stronach, jednak z przykrością musimy stwierdzić, że był to pierwszy i ostatni raz, gdyż organizacja imprezy okazała się kompletną klapą. Rozczarowań nie było końca… Przymknęlibyśmy oko na metraż stoiska (które okazało się prawie o połowę mniejsze niż uzgadnialiśmy), oraz wielokrotne przekręcanie nazwy naszej firmy (nie mamy pojęcia skąd organizatorzy wpadli na pomysł, że nazywamy się „FotoKrauze”), gdyż przyjechaliśmy do Lublińca, by spotkać się z przyszłymi młodymi parami i zaprezentować nasze zdjęcia i teledyski ślubne. Niestety, organizatorzy nie zadbali o odpowiednią reklamę targów, czego efektem była zdumiewająco mała liczba odwiedzających. Jechaliśmy do Lublińca z nadzieją zaprezentowania naszych usług parom szukającym fotografa ślubnego, a tymczasem wynudziliśmy się i zmarnowaliśmy weekend. Podobne odczucia miały inne firmy, z którymi rozmawialiśmy podczas targów, więc przypuszczam, że za rok Targi Ślubne w Lublińcu (o ile w ogóle się odbędą) będą o wiele mniejsze. My w każdym razie na pewno już się tam nie pojawimy…

Tym kilku parom, które jakimś cudem dowiedziały się o targach i odwiedziły nasze stoisko serdecznie dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą i zapraszamy do skorzystania z naszych usług. A wszystkich tych, którzy nie mieli okazji odwiedzić naszego stoiska zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio na naszej stronie internetowej oraz funpage’u na facebooku. Lubliniec i Opole dzieli tylko 60 km, a my często jesteśmy w tych stronach, więc chętnie umówimy się na spotkanie z parami zainteresowanymi naszym pakietem ślubnym i opowiemy co obejmuje oraz pokażemy przykładowe fotoksiążki.

Chcieliśmy również podziękować innym wystawcom za miłą atmosferę podczas targów, zwłaszcza Ewie i Sebastianowi z Salonu Ślubnego Elis z Opola, z którymi dzieliliśmy stoisko.

targi ślubne hotel alhar lubniec

targi ślubne hotel alhar lubniec

targi ślubne hotel alhar lubniec

targi ślubne hotel alhar lubniec

targi ślubne hotel alhar lubniec

targi ślubne hotel alhar lubniec

targi ślubne hotel alhar lubniec

targi ślubne hotel alhar lubniec    targi ślubne hotel alhar lubniec

 

Comments are closed.