Sesja dziecięca Szymonka już w naszej galerii!

Uff ależ to było pracowite lato! A jesień zapowiada się równie pracowicie. Żeby naładować baterie przed kolejnymi intensywnymi miesiącami, jutro wyjeżdżamy na zasłużone wakacje. Ale, żebyście za nami za bardzo nie tęsknili, przed wyjazdem wrzucimy jeszcze kilka galerii z letnich sesji zdjęciowych.

Na początek chcielibyśmy się pochwalić zdjęciami z sesji dziecięcej Szymonka. Mały przystojniak z cudownymi dużymi oczami i bujną czupryną skradł nasze serca, więc obrabianie zdjęć z jego sesji było czystą przyjemnością! Szymonek swoją pierwszą w życiu sesję zdjęciową otrzymał w prezencie od cioci, która zamiast kolejnego misia lub ubranka postanowiła podarować mu piękną pamiątkę, która będzie cieszyć o wiele dłużej niż kolejna zabawka. Zapraszamy do oglądania zdjęć z sesji Szymonka w naszej galerii. Czyż ten maluch nie jest uroczy?

Wracamy do pakowania, a w przerwie wrzucimy kolejną porcję zdjęć! Na ukończeniu mamy już też kilka pakietów ślubnych więc po naszym powrocie spodziewajcie się masy pięknych zdjęć naszych cudownych Par Młodych!

fotografia dziecięca opole

Comments are closed.