Świąteczna promocja na sesje noworodkowe, niemowlęce i dziecięce!

Zbliżają się Święta, więc czas pomyśleć o prezentach dla Waszych najbliższych. Może w tym roku dla odmiany zamiast zabawek, czy ubranek podarujecie swojemu dziecku sesję zdjęciową? Gwarantujemy, że taki prezent będzie wspaniałą pamiątką na długie lata i na pewno nie wyląduje na dnie skrzyni na strychu ze znoszonymi ubrankami, czy zabawkami, które znudziły się dziecku.

A może komuś z Waszej rodziny, lub znajomym urodziło się dziecko? Bon podarunkowy z zaproszeniem na sesję na pewno ucieszy świeżo upieczonych rodziców, a Wam zaoszczędzi kłopotliwego biegania po sklepach w poszukiwaniu prezentu dla malucha.

Z okazji Świąt przygotowaliśmy specjalną promocję – do końca grudnia do każdej sesji noworodkowej, niemowlęcej, lub dziecięcej z 5 stylizacjami dorzucamy fotokalendarz ze zdjęciami z sesji gratis! Wyobraźcie sobie grudniową rozkładówkę kalendarza ze zdjęciem Waszego maleństwa w uroczej mikołajkowej stylizacji! Nasza kolekcja ubranek i gadżetów zarówno dla dziewczynek, jak i dla chłopców znów się powiększyła, więc jest w czym wybierać! Zapraszamy!!!

sesje norowordkowe niemowlęce i dziecięce opole

Comments are closed.