Zapraszamy na Mini Sesje Walentynkowe!

Zapraszamy na mini sesje walentynkowe! W sobotę 13 lutego zapraszamy do naszego studio maluchy na urocze całuśne dziecięce mini sesje walentynkowe, a w niedzielę 14 lutego spotkamy się z nieco starszymi modelami na wyspie Bolko w Opolu podczas romantycznych sesji walentynkowych dla par! Rezerwujcie miejsca już dziś, gdyż ilość miejsc jest ograniczona!

DZIECIĘCE MINI SESJE WALENTYNKOWE

Nasze świąteczne mini sesje cieszyły się dużą popularnością, więc postanowiliśmy przygotować kolejną uroczą stylizację z okazji Walentynek. Zapraszamy małe modelki i małych modeli na całuśne mini sesje walentynkowe! Przygotowaliśmy urocze ubranka dla dziewczynek i chłopców oraz inne słodkie niespodzianki. Będzie całuśnie i wesoło!

Mini sesje dla najmłodszych odbędą się 13 lutego w naszym studio w godzinach 11:00, 11:30, 12:00, 12:30 i 13:00. 30-minutowa sesja kosztuje 150 zł (płatne podczas rezerwacji terminu) i otrzymujecie od nas 5 pięknych zdjęć na płycie DVD oraz 5 odbitek 15×21 cm – idealnych by włożyć je do ramki.

Rezerwujcie miejsca już dziś, gdyż ilość miejsc jest ograniczona!

dziecięce mini sesje walentynkowe opole

MINI SESJE WALENTYNKOWE DLA PAR

Zbliżają się Walentynki, a Ty nie masz jeszcze pomysłu na prezent dla swojej drugiej połówki? Zabierz ją/go na romantyczną sesję zdjęciową! Taki prezent na pewno ucieszy ją/go bardziej niż kolejny kubek, bokserki lub inny oklepany gadżet, a zdjęcia z sesji będą dla Was wspaniałą pamiątką na całe życie. Zapraszamy zarówno pary dla których są to pierwsze wspólne Walentynki, jak i te z o wiele dłuższym stażem. A może któryś z Panów zechce oświadczyć się swojej ukochanej podczas takiej sesji?

Mini sesje dla zakochanych odbędą się 14 lutego na wyspie Bolko w godzinach 11:00, 11:30, 12:00, 12:30 i 13:00. Jeśli pogoda pokrzyżuje nam plany, sesje zrealizujemy w naszym studio. 30-minutowa sesja kosztuje 150 zł (płatne podczas rezerwacji terminu) i otrzymujecie od nas 5 pięknych zdjęć na płycie DVD oraz 5 odbitek 15×21 cm – idealnych by włożyć je do ramki.

Rezerwujcie miejsca już dziś, gdyż ilość miejsc jest ograniczona!

mini sesje walentynkowe opole

Aby zapisać się na sesję należy wysłać do nas maila na adres info@csphoto.pl, zadzwonić lub napisać wiadomość na facebooku. Spieszcie się bo zostały ostatnie wolne miejsca!

Comments are closed.